Miks valida just meie kümblustünn?

Pakume teile täisteenust. Soovi korral toome teile kümblustünni kodu ukse ette ja aitame ka paigaldusega. Meie käest saate osta ka küttepuid.

  • Meie kümblustünn mahutab kuni 6 inimest nii, et kõigil on piisavalt ruumi mõnusalt istuda.
  • Võimas 8 düüsiga mullisüsteem
  • Valgustus – 7 erinevat värvi
  • Termokate, mis hoiab vee kauem soojana
  • Puuküte

Kütmiseks arvestada 3 tundi. Vaja läheb kuni 2-3 kotti puid.

HINNAKIRI

Tagatisraha on 50€.

1 PÄEV (v.a pühad)

50€

2 PÄEVA (v.a pühad)

75€

NÄDALA-
VAHETUSEKS
(R-P)

100€

ERIKOKKU-LEPPEL

Pühade ajal lisandub hinnakirjale 25€.

Kümblustünni saab rentida ka pikemaks ajaks nt. nädalaks või kaheks. Hind kokkuleppel.

Kümblustünni üleandmine toimub rendi päeval alates kell 14.00 ja tagastus järgmisel päeval hiljemalt kell 12.00 (v.a erikokkulepped).

Soovi korral transpordime kümblustünni teile koju kätte ja aitame paigaldusega. Meilt saab osta ka küttepuid. Hind kokkuleppel.

5 lõõgastavat põhjust miks kümblustünni rentida:

  1. Lõõgastus ja stressi leevendamine: Kümblustünnid pakuvad suurepärast võimalust lõõgastuda ja vabaneda igapäevastest stressiallikatest. Soe vesi ja massaažiefekt aitavad lõdvestada keha ja meelt ning luua rahuliku meeleolu.
  2. Tervislikud eelised: Kümblustünnis mõnulemine on kasulik tervisele. Hüdroteraapia aitab parandada vereringet, leevendada lihaspingeid, vähendada valu ning soodustada üldist heaolu ja taastumist.
  3. Eriliste sündmuste tähistamine: Kümblustünni rentimine on suurepärane võimalus tähistada erilisi sündmusi ja tähtpäevi. Olgu selleks sünnipäev, romantiline õhtu või pulma-aastapäev, kümblustünn annab päevale emotsiooni ja lisab meelelahutust ning muudab sündmuse eriliseks ja meeldejäävaks.
  4. Talvine lõbu: Külmematel kuudel võimaldab kümblustünni rentimine nautida sooja mullivanni isegi talvel. See annab võimaluse kogeda mõnusat talvist lõõgastust ja värskendust samaaegselt.
  5. Sotsiaalne tegevus ja suhtlemine: Kümblustünni rentimine on suurepärane võimalus veeta kvaliteetaega koos pere, sõprade või partneriga. See loob lõbusa ja meeldejääva keskkonna, kus saab suhelda, naerda ja luua ühiseid mälestusi.

Küsi pakkumist või helista

kontakt

Aadress​

Uus põik 2, Tamsalu, 46107, Lääne-Viru maakond

E-post

vaiksiveod@gmail.com

Telefon

+372 5682 5226

Jälgi meid