teenused

Raskuste tõstmine lihtsaks ja turvaliseks!

Teame, et aeg on oluline ressurss ning meie teenuse eesmärk on säästa teie aega ja vaeva. Meie meeskond tagab kiire ja sujuva teeninduse, aidates teil tõsta ja transportida raskeid esemeid kerguse ja mureta.

Raskete esemete tõstmine ja transport

Kraana on võimeline tõstma ja transportima raskeid esemeid. See võib hõlmata näiteks suuri mööbliesemeid, ehitusmaterjale, masinaid või muud rasket vara. Kraanaauto kasutamine võimaldab mugavalt ja turvaliselt liigutada selliseid esemeid ühest kohast teise.

Ehitus- ja remonditööd

Kraanaauto on ehitus- ja remonditöödel hindamatu väärtusega vahend. See võimaldab tõsta ja paigaldada raskeid ehitusmaterjale, nagu näiteks suured betoonpaneelid või metallkonstruktsioonid. Kraanaauto aitab kiirendada tööprotsessi, tagades tõhusa ja ohutu materjalide paigaldamise kõrgustesse.

forrest, trees, fog-1533792.jpg
Puude eemaldamine

Kraanaautot saab kasutada ka puude eemaldamiseks, eriti kui need asuvad keerulistes või ligipääsetamatus kohas. Kraana abil saab puu ohutult maha võtta, vältides potentsiaalseid riske ja kahjustusi ümbritsevatele struktuuridele või varale.

ford, taunus, cars-164518.jpg
Rikkunud sõidukite eemaldamine

Kraanaautot kasutatakse ka rikkunud või kokkupõrganud sõidukite eemaldamiseks. Kui auto on teelt välja sõitnud või on osalenud õnnetuses, võib kraanaauto aidata sõiduki turvaliselt üles tõsta ja transportida sobivasse kohta, näiteks lähimasse remonditöökotta.

Küsi pakkumist või helista

kontakt

Aadress​

Uus põik 2, Tamsalu, 46107, Lääne-Viru maakond

E-post

vaiksiveod@gmail.com

Telefon

+372 5682 5226

Jälgi meid